۳۳۱۰۸۰۰۰ -۰۴۱

شماره ثبت سفارش

۸ الی ۱۷

شنبه - پنج‌شنبه

تلاش چندین ساله در حوزه فولاد، شناسایی بازارهای هدف داخلی و خارجی و نیاز مبرم کشور به این نوع از تولیدات در کنار اعتقاد به نیاز کشور در رسیدن به خودکفایی، قطع نیاز به خارج و نیل به اقتصاد مقاوتی باعث شد تا هلدینگ حمل‌کاری زمینه تاسیس شرکت گسترش فولاد حامد را به عنوان جدیدترین پروژه تولیدی صنعتی خود فراهم آورد.
بر همین اساس و پس از چندین سال برنامه‌ریزی، سرمایه‌گذاری و خرید ماشین‌آلات مورد نیاز، شرکت گسترش فولاد حامد به عنوان یکی از شرکت‌های وابسته به هلدینگ حمل کاری در سال ۱۳۹۱ تاسیس و به صورت رسمی آغاز به کار کرد.
شرکت گسترش فولاد حامد در مساحتی به وسعت ۳۰ هزار متر در شهرک صنعتی آخولا با بهره‌گیری از توان فنی و علمی کارشناسان داخلی و با هدف تولید تخصصی انواع لوله و قوطی آغاز به کار کرده است. 

ظرفیت تولید کارخانه معادل ۶ هزارتن در ماه است که در فازهای پیش رو تا ۲۰ هزارتن قابل افزایش خواهد بود. با دستیابی به این سقف تولید، بیش از 240 هزار تن در سال محصول تولید خواهد شد که در نوع خود عدد بی نظیری است.

محصولات تولید شده در این واحد صنعتی جزو محصولات حساس و ریز محسوب شده و در تولید نیازمند دقت بالا و استفاده از دستگاه های مدرن می باشد. تولید باکیفیت انواع ورق سرد فولادی و ورق گالوانیز بر اساس نیاز داخلی در کنار نگاه به بازارهای خارجی و صادرات به کشورهای مختلف منطقه و جهان باعث خواهد شد تا مواد اولیه مرغوب برای تولید محصولات درجه یک و با کیفیت در صنایع خودروسازی، ساختمان، لوازم خانگی، لوازم دکوراتیو، دوچرخه‌سازی، تجهیزات پزشکی و بیمارستانی و محصولات سیسمونی فراهم شود.

در فازهای توسعه‌ای گسترش فولاد حامد، قوطی‌ها و پروفیل‌های تخصصی در ضخامت‌های یک تا 2 اینچ روغنی و گالوانیزه نیز قابل تولید خواهد بود. این نوع محصولات تخصصی در صنایع خاص مورد استفاده قرار گرفته و بازارهای بسیار خوبی در کشورهای مختلف دارند که می تواند این واحد صنعتی را به یکی از بزرگترین صادرکننده های فولادی کشور تبدیل کند.
بر همین اساس، آنچه هلدینگ حمل‌کاری را بر آن داشت تا در کنار دیگر مجموعه‌های صنعتی تولیدی خود، شرکت گسترش فولاد حامد را تاسیس نماید، توان تولید محصولات تخصصی و انحصاری در زمینه لوله، قوطی و پروفیل است که دیگر رقبا توانایی تولید چنین محصولاتی را ندارند.
استفاده از توان متخصصان داخلی و بومی از نقاط قوت این واحد تولیدی است و تلاش شده است تا نیروی کار جوان و متخصص استان جذب شرکت گسترش فولاد حامد شوند. این کارخانه درفاز اول خود با بکارگیری بیش از 140 نفر نیروی انسانی کارآمد و متخصص، سهم قابل توجهی در اشتغال زایی داشته و با بهره برداری از فاز های توسعه ای خود تعداد نیروی انسانی در بخش‌های اداری و فنی را به بیش از 400 نفر خواهد رساند.
شرکت گسترش فولاد حامد با فعالیت خود علاوه بر اشتغالزایی و تولید محصول با کیفیت مورد نیاز بازار داخلی، موفق شده است بر توانمندی تولید کنندگان داخلی در بسیاری از زمینه های صنعت کشورمان بیفزاید و از واردات بی رویه ی محصول نهایی نیز بکاهد، که ارزش افزوده این اقدام برای کشور بسیار بالاست.
آنچه محصولات این شرکت را با دیگر محصولات بازار متمایز می کند، بهره‌گیری از مواد اولیه مرغوب، فضای فیزیکی مناسب، تجهیزات مدرن، دقیق و پیشرفته و به کارگیری نیروم متخصص، جوان و کارآمد است.